Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tartu

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tartu zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tartu miniguide

Tartu
Půjčovna Aut Tartu

Tartu je estonské jihovýchodní části a hlavním městě Tallinnu je. 190 km severozápadně od města.Emajõgi řeka protéká městem a spojuje jezera a jezera Peipus Võrtsjärv což jsou dvě největší jezera Estonska. Tartu je druhé největší město v zemi a je intelektuální a kulturní centrum. Počtu obyvatel byl v roce 2009 odhaduje na více než 102 000 Tartu byla založena v roce 1030 a je nejstarší město země.

Tartu se několikrát změnil majitele a posezení na bohaté kulturní dědictví, které univerzity z roku 1632. Historické budovy obsahují několik domů od 1500s, včetně Luke Manor s parkem Lukáš zámeckému parku. Chcete-li se dozvědět více o městě a na venkově je historie mohou navštívit jeden z lokality historického muzea, jako estonské Národní muzeum. Staré Město se skládá z úzkých ulic a krásné architektury, a radnice na náměstí byla ve městě na trhu od roku 1200s.

Tartu Letiště se nachází cca. 10 km mimo centrum města. Na letišti v současné době nabízí lety do Riga a Stockholm.