Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Verviers

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Verviers zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Verviers miniguide

Autopůjčovna Verviers
Půjčovna Aut Verviers

Verviers je město v provincii Lutych, východní části Belgie. Provincie hraničí s Německem, a Verviers se nachází mezi městem Lutych a německých hranic.V roce 2008 tam bylo asi 53   000 obyvatel ve městě a tato oblast je druhým největším v provincii.Verviers leží na řece Vesdre, a město se nazývá „vodní kapitál“.

Existuje mnoho důvodů, proč je Verviers byl přezdíval „voda kapitál“ a jeden z nacházející se v historii města. Pro několik sto lety lidé začali prodávat své unikátní vlny na trzích, a vlny byly vzhledem ke své zvláštní tvar, protože voda z řeky Vedra. Na náměstí zdobí kašna vylučuje Fontaine, která se nachází v přízemí a střílet se proudy vody ve světle reflektorů 84. Kromě toho Verviers na velké bleší trh na Velikonoce.

Existuje několik malých letišť u Verviers, ale největší je Lutych letiště. Jedná se o třetí největší letiště v Belgii a nachází se asi 40 km daleko.