Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lutych Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lutych Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lutych Letiště miniguide

Autopůjčovna Lutych Letiště
Půjčovna Aut Lutych Letiště

Letiště Lutych (LGG) je třetí největší letiště v Belgii, a osmé největší v Evropě pro náklad.To trvá 12 minut autobusem na nádraží v Lutych, kde, například, může pokračovat Reien k Bruselu, který se nachází 93 km od letiště.Europbussing má přímé lety do Bruselu a Antverpách. Auta lze pronajmout od společnosti Europcar. Letiště se nachází jen kousek od E24.  V roce 2009 356.782 cestujících návštěvě letiště. Na letiště je většinou používán pro náklad, ale také lety do 23 různých destinací v devíti zemích, hlavně charterové lety.  Nový Park Inn se nachází uvnitř renovované budovy terminálu Bierset. To má 100 pokojů a je vhodný také pro konference. Letiště má několik restaurací a skromný výběr obchodů.