Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Namur

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Namur zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Namur miniguide

Autopůjčovna Namur
Půjčovna Aut Namur

Města Namur je hlavní město provincie Namur av roce 2008 se počet obyvatel více než 106.000 uvnitř městských omezení.Město se nachází v jihovýchodní části Belgie, blízko místa, kde řeka se setká s Sabre velké řeky Meuse.Namur se nachází přibližně 65 km jihovýchodně od hlavního města Bruselu.

Stejně jako mnoho dalších belgických městech, Namur historie se táhne daleko zpátky v čase. Ačkoli oblast byla obydlená protože před římskými časy, první město Namur vytvořených v 900 je. Město rostlo kolem pevnosti nebo tvrze, která ještě stojí dnes a je Namur nejslavnější přitažlivost. Historické budovy jsou velkou součástí panoramatu města, a jedna z nejnavštěvovanějších atrakcí je muzeum. Toto muzeum se nachází v pozoruhodné, stará hala maso z 1500s.

Namur Suarlée letiště se nachází v Namur, ale nenabízí pravidelné lety. Pro cestující, kteří chtějí letět do Namur, to je možné přistát na letišti Charleroi Charleroi / Gosselies letiště, který se nachází asi 30 km západně od Namuru.