Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kortrijk

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kortrijk zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kortrijk miniguide

Autopůjčovna Kortrijk
Půjčovna Aut Kortrijk

Kortrijk je město v provincii Západní Flandry a je téměř úplně v západní Belgii. V roce 2008 se počet obyvatel těsně pod 74   000 Kč.Kortrijk se nachází v blízkosti hraniceFrancie a francouzského města Lille, 25 km jihozápadně od města.Kortrijk leží podél řeky k pronájmu, což je přítok řeky Šeldy.

Kortrijk Soud se v 1189, a to stojí dnes, mnoho starých budov ve městě, které je ještě v použití, včetně gotické radnice z 1400 – a 1500. Nejstarší dochované zbytky opevnění, která stála kolem města v 1100s, je Broeltorens. Jedná se o dvě věže, která je umístěna na obou stranách mostu přes řeku aut. Kortrijk přitahuje mnoho turistů, protože jeho středověký pocit, parků a historických památek.

Kortrijk-Wevelgem mezinárodní letiště je vyhrazeno pro obchodní cestující. Ostatní cestující mohou cestovat buď bruselského mezinárodního letiště, který se nachází asi hodinu pryč, nebo na mezinárodní letiště Lesquin Lille ve Francii, 25 km od Kortrijk.