Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cairns Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cairns Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cairns Letiště miniguide

Autopůjčovna Cairns Letiště
Půjčovna Aut Cairns Letiště – Foto: © Adz (Adam)

Existují autobusy mezi letištěm a Cairns. Autopůjčovna společnosti, které nabízejí své služby, jsou Hertz, Avis, Budget, Europcar, Thrifty a Redspot. Jsou umístěny v příletové hale na letišti.  3.856.418 cestujících navštívil Cairns Airport v roce 2008, který je 7. nejzaměstnanější letiště v Austrálii. Letiště je ředitelství pro tři letecké společnosti, je to Shoot Loupež Airlines, QantasLink a Jetstar. 5 nejoblíbenějších zahraničních destinací (2008), Tokio, Jackson, SingapurHong Kong aAuckland. Cairns Airport má dobrý výběr kávy barů a restaurací. Řada obchodů je také dobré zde může částečně koupit Australan řemesel a lahůdek, klenoty a šperky, sluneční brýle a surfovat po vybavení a další. Ostatní zařízení patří bankomaty, pošta, baby / rodinný pokoj a sprchy. Nejsou žádné hotely na letišti, nejbližší Comfort Inn City Sheridan.