Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Buenos Aires Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Buenos Aires Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Buenos Aires Letiště miniguide

Autopůjčovna Buenos Aires Letiště
Půjčovna Aut Buenos Aires Letiště – Foto: © Luis Argerich

Aeropuerto Internacional de Ezeiza „Ministro Pistarini (EZE) se nachází 22 mil jihovýchodně od Buenos Aires. Na letiště je pojmenované po General Juan Pistarini, ale je především známý jako Ezeiza. To je velmi špatně veřejnou dopravou mezi letištěm a Buenos Aires, tak taxi jsou dobrou alternativou. K dispozici jsou čtyři půjčovny aut na letišti, který se nachází blízko vchodu do prostoru terminálu, tam jsou Alamo, Avis, Hertz a lokalizovat. V roce 2008, 8.012.794 cestující navštívil Buenos Aires Ezeiza letiště. Slouží pouze mezinárodní lety, zatímco Jorge Newberry letiště, která se nachází severně od centra Buenos Aires, slouží národní. To je hlavní základ pro národní společnost Aerolineas Argentinas. Z letiště Ezeiza v Buenos Aires mohou cestovat přímo do několika měst v Evropě a ve Spojených státech, stejně jako Sydney a Kapské Město a Johannesburg. Všechny cestující bude létat z Ezeiza platit daň 29 dolarů šekem.  Je to dobrý řada kaváren, restaurací, barů a obchodů v Buenos Aires Ezeiza letiště. Tam jsou osvobozeny od daně i odletu a příletu. Ostatní vybavení patří ATM, lékárny a zdravotnické centrum. Nejbližší hotely se nacházejí v Buenos Aires.