Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Wolverhampton

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Wolwerhampton zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Wolwerhampton miniguide

Autopůjčovna Wolwerhampton
Půjčovna Aut Wolwerhampton

Wolverhampton je město, které patří do anglické hrabství West Midlands. Město se nachází v západní části střední části Anglie a země je druhé největší město,Birmingham se nachází 20 km jihovýchodně od města.Wolverhampton byl založen Lady Wulfruna v 985, a dnes je domovem více než 250 000 ve městě.Wolverhampton je jedním z měst, které tvoří Black Country, což je termín pro silně industrializované oblasti Anglie.

Před průmyslovou revolucí, Wolverhampton trh, který se specializuje na produkci vlny, ale později se začal uhelného průmyslu. Několik muzeí nabízí úvod do průmyslové Wolverhampton a historii. Mnoho starých budov je také zde, včetně kostel svatého Petra z 1400s. Wickid zvířat Adventure je malá zoologická zahrada, která je otevřená téměř každý den, a Northycote farma a Country Park je 400 let starého statku.

Nejbližší letiště pro pravidelné lety jsou Birmingham mezinárodní letiště. Letiště se nachází cca. 30 km jiho-západně od Wolverhampton.