Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bolton

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bolton zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bolton miniguide

Autopůjčovna Bolton
Půjčovna Aut Bolton

Bolton se nachází v anglickém hrabství nebo kraje volal větší Manchester. Ve městě se nachází 18 km severozápadně od většího města Manchester a oblast se nachází v severozápadní části Anglie. Počet lidí v Boltonu byli na více než 140   000 v roce 2008.Když tkalců z Flander usadili v oblasti v 1400s, oni se učili umění tkaní na. Dlouho po Bolton byl jedním z předních světových bavlny přadleny.

Bolton má mnoho různých muzeí a další jsou pod Bolton muzea. Jedním z míst, která stojí za návštěvu, je Smithills Hall. To je staré a úctyhodné budově s dlouhou historií sahající až do středověku. Protože jeho historie a obyvatelé očekávané místo, aby byl pronásledován a mnoho z příběhů, které nikdy nebyly uvedeny logické vysvětlení.

Existuje několik letišť v blízkosti Bolton a jedním z nich je letiště v Manchesteru. Nabízí mezinárodní lety i letiště se nachází cca. 30 km mimo Bolton.