Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Luton

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Luton zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Luton miniguide

Autopůjčovna Luton
Půjčovna Aut Luton

Luton je město v kraji cca Bedfordshire. 50 km severně od hlavního města Londýna. Město se nachází v jižní části země, a to je asi tak daleko od Luton jak Cambridge a Oxford na severovýchodu na jihozápad. V roce 2008, populace registru téměř 194 000 Luton je staré město bylo pravděpodobně založeno již v 500,.

Obchod byl důležitý pro město a to bylo brzy na trhu. V 1500s, zahájil výrobu cihel, zatímco výroba se začala v 1600s. Dnes tam je několik muzeí a starých budov, které pomáhají ukázat města je dlouhá historie. Luton muzea, mimo jiné, staré klobouk výroby. Poblíž Luton je Woburn Safari Park a Whipsnade Zoo.

Londýn Luton letiště se nachází 3 km od centra města a nabízí domácí i mezinárodní lety. Na letiště patří k Londýně i Luton a je čtvrtým největším v této oblasti poHeathrowStansted a Gatwick.