Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Swansea

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Swansea zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Swansea miniguide

Autopůjčovna Swansea
Půjčovna Aut Swansea

Pobřežního města Swansea se nachází na Bristol kanálu v jižním Walesu – jen Gower východ v kraji Glamorgan.Swansea je Wales je druhým městem po hlavním městě Cardiffu, s přibližně 230.000 obyvateli (2007).

Swansea město bylo těžce poškozeno bombami během 2 Světové války, a proto má několik historických budov. Jeden z dochovaných staveb patří Gilda Hall – komplex budov z bílého kamene z roku 1934 – kde dnes sídlí ve městě, včetně radnice.

Zřícenina hradu ze Swansea 1200s, město je hlavní historickou turistickou atrakcí.

V centru je několik kaplí a kostelů, divadlo z roku 1897, umělecké galerie, obchody, vnitřní trh, restaurací, hospod a nočních klubů.

Swansea Bay má 18 km pobřeží, a v této oblasti je marina, několik pláží, cyklostezky, parky, golfová hřiště a muzeí.Národní muzeum nábřeží stojí za návštěvu -vlastivědné muzeum se zajímavými exponáty.

Mírně na západ od Swansea Bay je bývalá rybářská vesnice mumlá, který je znám jako oblíbené turistické místo. Mumlá je známé pro své krásné pobřeží a jeho pláže.

Nejbližší letiště je Cardiff mezinárodní letiště, která se nachází 71 km východně od Swansea.