Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Carmarthen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Carmarthen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Carmarthen miniguide

Autopůjčovna Carmarthen
Půjčovna Aut Carmarthen

Městečko leží Carmarthen u řeky Tywi, a je hlavní město hrabství Carmarthenshire. Carmarthen má asi 20.000 obyvatel a je jedním z Walesu s ‚nejstarších měst.Díky své strategické poloze 13 km od Bristol kanálu, město bylo jedním z nejdůležitějších ve Walesu ve středověku.

Ve městě se zachovala řada kulturních památek, mnoho starých budov a zříceninu hradu Norman. Tento se nachází na kopci s výhledem na řeku Tywi. Mezi další zajímavosti patří svatého Petra z 1000-století, velký římský amfiteátr a městské muzeum, se nachází několik kilometrů mimo centrum a místní historie, včetně exponátů archeologických artefaktů a obrazů.

Dráha je také Gwili atrakce v Carmarthen. Jedná se o bývalé železniční trati z Carmarthen na Aberystwyth je otevřen pro turistickou dopravu. Staré parní vlak, který běží přes krásném zalesněném údolí, je oblíbenou útěk jak pro místní obyvatele a turisty.

Picton památník (původně od 1828) je slavný orientační bod ve městě. Pomníku je 75 metrů vysoký, a byl vytvořen v paměti sira Thomase Picton –   , který zemřel v bitvě u Waterloo v roce 1815.Památka, jak viděný dnes je rekonstrukce z roku 1988.

Carmarthen má také několik golfových hřišť, přátelské místní obchody v centru a botanická zahrada. Cca. 56 km západně od centra města, Oakwood Theme Park (podle Pembrokeshire), a je atrakcí pro celou rodinu.

Nejbližší mezinárodní letiště je Cardiff mezinárodní letiště, nacházející se 109 km jiho-východně od Carmarthen.