Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kyjev

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kyjev zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kyjev miniguide

Autopůjčovna Kyjev
Půjčovna Aut Kyjev

Kyjev je hlavní město Ukrajiny, se nachází na severu centrální části země, poblíž řeky Dněpr. Město má 2,7 milionu obyvatel (2007), a je správním střediskem provincie Kyjev Oblast.

Město bylo pravděpodobně založeno kolem 400 let, a má řadu historických a kulturních zajímavostí. Kyjev je doma k více než 25 muzeí, divadel, opera, několik krásných paláců a náměstí, botanické a zoologické zahrady a planetárium.

Nejslavnější památkou ve městě je „Národní muzeum historie Velké vlastenecké války 1941 – 1945“. Toto je muzeum a památník – kde je komplexní dominuje 62 meter vysoká socha Rodina-mat. Muzejní výstava 300.000 objektů, je jedním z největších v Ukrajině.

Jiné turistické atrakce patří v Kyjevě Zlatý Portal – původně od 1000-století jeskyně klášter játra Petsjerskaja od 1015 a St Sophia chrám 1037 Jeskyně klášter a katedrála je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Kyjev letiště, Boryspil mezinárodní letiště je 29 km východně od Kyjeva, a je země je největší letiště