Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kyjev Borsipol Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kyjev Borsipol Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kyjev Borsipol Letiště miniguide

Autopůjčovna Kyjev Borsipol Letiště
Půjčovna Aut Kyjev Borsipol Letiště

Kyjev Borsipol Airport (KBP) je 6 km západně od Borsipol a 29 km východně od Kyjeva. To je jeden ze tří letišť Kyjev. Je možné cestovat autobusem mezi flypassen a Kyjev. Několik automobilů se nachází na letišti.  6.700.000 cestujících navštívil Kyjev Borsipol letiště v roce 2008 a je největším na Ukrajině. To je hlavní základnou pro Aerosvit Airlines a Ukrajinské mezinárodní aerolinie. Letiště má čtyři různé terminály, a je určen na 5. terminálu bude otevřena až do léta roku 2010, zatímco 6 terminál bude dokončen v roce 1012 Pak Borsipol Kyjev letiště, aby byla připravena přivítat 18 milióny cestujícími ročně.

Kyjev Borsipol letiště má dobrý výběr jídel a nápojů prodejen a obchodů. Boryspil Airport Hotel se nachází na letišti sám.