Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Donetsk

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Donetsk zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Donetsk miniguide

Autopůjčovna Donetsk
Půjčovna Aut Donetsk

Doněck se nachází ve východní Ukrajině, a je hlavním městem provincie Donetsk Oblast.Město má asi 1,1 milionu obyvatel (2007), a je důležité průmyslové centrum pro oceli a uhlí. Doněck byla založena v roce 1869, a je většinou rusko-mluvící město – po mnoho generací migrace pracovníků z průmyslu Ruska.

Ve městě se nachází u řeky Kalmius, obklopené lesy, kopce a stepní krajiny. Doněck má kontinentální klima s chladnými zimami a relativně teplými léty.

To má univerzitu, opera, divadlo, muzea a mnoho krásných parků. Z nejpopulárnějších turistických atrakcí patří Doněck je katedrála, hotel Velké Británii od 1883 (což je město je nejstarší budova), historické muzeum, železniční muzeum, zábavní park a muzeum výtvarných umění v Číně Sherbakova Push Boulevard – s více než 11.000 sochy a obrazy.

Doněck je pěkný mijernspark s 93 sochami, nádherná botanická zahrada a planetárium.

Doněck Mezinárodní letiště se nachází pouhých 16 kilometrů severozápadně od centra města.