Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Damašek

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Damašek zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Damašek miniguide

Autopůjčovna Damašek
Půjčovna Aut Damašek

Damašek se nachází v jihozápadní Sýrii, a je národ je kapitál a největší město s 1,7 milionu obyvatel (2008).Ve městě se nachází 80 km východně od Středozemního moře, na náhorní plošině – 680 m.

Damašek je jedním z nejstarších měst na světě, a má dlouhou historii jako kulturní a obchodní centrum pro Střední východ.

Město má subtropické klima s průměrnou roční teplotou o 16,7 stupňů Celsia. Červenec a srpen jsou nejteplejší měsíce.

Damašek má několik turistických atrakcí a památek. Největší je na Starém Městě, který je obklopen zdí, a je zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.Ve stěnách jsou historické budovy, úzké uličky, bazary a mešity – včetněOmayyade mešita z roku 705 To je jedna z budov, muslimskou svatou. Starého města je také velké středověké pevnosti Damašku Citadely.

Ve starém městě je Bible „Straight Street“ – kde řada biblických událostí se konal. Na konci této ulice je Ananiáš ‚dům – kde apoštol Pavel prozřel.

Další populární atrakce je Národní muzeum Damašek, který byl slavnostně otevřen v roce 1919 – výstava několika archeologických a historických objektů. Návštěvníci mohou vidět mimo na 4000 let staré plastiky z Mari, a kopii Koránu od 1200s.

Damašek International Airport se nachází 22 mil jihovýchodně od centra města.