Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Skövde

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Skövde zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Skövde miniguide

Autopůjčovna Skövde
Půjčovna Aut Skövde – Foto: © Jarke

Skövde se nachází v Västra Götaland County – mezi dvěma velkými jezery Vänern a Vättern. Města, které bylo založeno v 1300s, má dnes cca. 32.000 obyvatel – a má za sebou dlouhou historii jako posádkové město.

Mezi kulturní památky ve Skövde najít Skovde Garrison muzea a městské muzeum. Navíc je to poměrně nový Skövde Kultura místo, kde několik významných kulturních akcí. Dům obsahuje jak muzea umění, divadla, knihovny a archivu. Jinak je třeba zmínit, že Götebogsoperan má vlastní pobočku zde.

Požáru v roce 1759 dal většinu z města Skövde v troskách. Dnes, jen jedna budova vlevo v centru, který byl postaven před požárem – Helens Stuga (pravděpodobně uvedena na začátku 1700s).

Skövde je také známý jako živé nákupní město – a tam je několik moderních nákupních center zde. Mezi nimi jsou obchod, Vasaporten a Elin Esplanade největší.

Tam je malé letiště nedaleko města, ale v současné době provozována taxi lety tam. Nejbližší hlavní letiště je letiště Jonkoping, který se nachází 72 km jižně od Skövde.