Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Piteå

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Piteå zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Piteå miniguide

Autopůjčovna Piteå
Půjčovna Aut Piteå – Foto: © Ricborge

Piteå se nachází na Botnického zálivu, na dalekém severu Švédska – v Norrbotten County.To má status města od roku 1621 – a dnes je hlavní turistické město v Norrbotten. Je to proto, že je přirozeným výchozím bodem pro výlety do jiných částí Norrbotten, a že město samo má také co nabídnout – zejména rekreačních aktivit.

Je zde mnoho příležitostí pro outdoorové aktivity – letní a zimní – a kolem Piteå. Je to pravděpodobně nejvíce turistů, kteří sem v létě, a pak nádherné souostroví je velmi populární destinací. Několik ostrovů v souostroví nabízí možnosti ubytování.

10 km západně od Piteå Pite je Havsbad, kde je bazén, stejně venku jako doma. Kromě toho můžete navštívit zde Akva upplevelsecentrum.

K dispozici je jinak několik velkých parků a přírodních rezervací v Piteå oblasti. Badhusparken podle Strömsund kanálu v centru města, je největší park – a trochu mimo město můžete navštívit ekologický přírodní park Ekopark Rosfors.

Okresní Öjebyn (což je starověký název Piteå) obsahuje několik historických zajímavostí. Tady byl původní centrální, a oblast Öjeby Kyrkstad Kyrkstadsmuseum a může představovat starý, původní dřevěné architektury

Nejbližší letiště je letiště Lulea, který se nachází cca. 60 km severně od Piteå.