Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Luleå Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Luleå Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Luleå Letiště miniguide

Autopůjčovna Luleå Letiště
Půjčovna Aut Luleå Letiště – Foto: ©

Luelå Airport (LLA) se nachází asi 7 kilometrů jižně, jihovýchodně od Lulea a poblíž obce Kallax.K dispozici je kyvadlová doprava mezi Lulea a na letiště. K dispozici jsou čtyři autopůjčoven se nachází v příletové hale, tam jsou Hertz, Avis, Europcar a rozpočet.  995.581 cestujících navštívil Lulea letiště v roce 2008, což je 6 Největší letiště ve Švédsku. Z Lulea, především cestování do destinací ve Švédsku, a to má přímé spojení s 6 různých destinací. V létě tam je několik charterových letů do zemí na pobřeží Středozemního moře od Luleå. Letiště bylo otevřeno v roce 1941 jako vojenské letiště.

Luelå Letiště je restaurace / kavárna a duty-free shopu. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, bankomat, a VIP prostory vhodné pro pořádání konferencí.

Na letišti internetových stránkách inzeruje také speciální službu pro ty, kteří chtějí vdávat na letišti a prohlídky s průvodcem. Nejsou žádné hotelů v Lulea letiště.