Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Luleå

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Luleå zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Luleå miniguide

Autopůjčovna Luelå
Půjčovna Aut Luleå – Foto: © Kurt Stüber

Pobřežního města Lulea se nachází v severovýchodní části Švédska na Botnického zálivu, a má přibližně 74.000 obyvatel (2009).Město je správní centrum pro obec Luleå a Norrbotten County.

Luleå byla založena v roce 1621 a je známé pro své krásné útesy farmě. Město také má významný přístav a obchodní centrum pro region.

Některé z nejvíce navštěvovaných památek v Luleå je: Norrbotten Museum – s exponáty v oblasti umění, kultury a moderní, Dům kultury – v umění haly a koncertní pódia, Lulea katedrála z roku 1887 v gotickém stylu obrození a Tech House – populární vědecké centrum pro celou rodinu s interaktivní Výstavy a planetárium.

10 km severně od města turistickou atrakcí Gammelstad Kirkeby na malém ostrově v řece Lule. Místo je na seznamu na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, a domy kamenný kostel z 1300s je obklopen 400 staré dřevěné domy a velká sbírka kostela salonů a církevní stáje. Vzhledem k velké vzdálenosti v prostoru kostela museli ve své době návštěvníci pobytu, jen aby se vrátil domů na další den

Lulea letiště je cca. 10 km jihovýchodně od centra města, a je Norrlands největší letiště.