Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Östersund Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Östersund Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Östersund Letiště miniguide

Autopůjčovna Østersund Letiště
Půjčovna Aut Østersund Letiště

Åre Östersund Airport (OSD), také známý jako Frösön Östersund letiště, která se nachází 11 km západně od Östersund a 94 km východně od Åre. K dispozici je kyvadlová doprava mezi Östersund a letiště v souvislosti s odlety SAS. Avis, Hertz a Europcar je pronájem aut společnosti, které nabízejí své služby na letišti.  380 000 cestujících navštívil Östersund letiště v roce 2008, to je 9. Největší letiště ve Švédsku. Na rozdíl od Trondheim není pravidelné mezinárodní lety z letiště Åre Östersundu, ale tam je několik charterových letů. V zimě je charterových letů na letiště v souvislosti s skiturisme.  Åre Östersund Letiště má jednu řadu obchodů a jíst-pít místech. To má bezdrátové připojení na internet a konferenční místnosti. Neexistuje žádný hotel na letišti.