Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Åre

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Åre zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Åre miniguide

Autopůjčovna Åre
Půjčovna Aut Åre

Åre je malá obec s cca. 1.200 obyvatel v kraji Jämtland ve Švédsku – a byl v roce 1700 – a 1800 je známé jako lázně.Již v 1100s poutníci se hrnuli do kostela jsou staré.

Cestovní ruch je velmi stará a tradiční obživy v Åre, který je dnes znám především jako jeden z nejpopulárnějších švédských lyžařských středisek. Již v roce 1910 byl skalní cesty jsou, která je stále v provozu a která má svůj původ v Åre náměstí (398 m) – a končí na Fjällgården (556 m). V roce 1940 byl také ve Švédsku první vlek zde byl postaven.

Další zajímavosti v Åre musí výše uvedené jsou Church zmínil. Nejstarší část je z 1100s, a v roce 1700 byl kostel dost podstatně zvýšil. Jinak Tännforsen (jeden z největší vodopád Švédska, s poklesem výšky 38 m) a stejné město Njaarke populární turistická atrakce v okolí Åre.

Nejbližší letiště je Åre Östersund letiště, umístil na Frösön – cca. 94 km východně od Åre.