Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Oskarshamn

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Oskarshamn zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Oskarshamn miniguide

Autopůjčovna Oskarshamn
Půjčovna Aut Oskarshamn – Foto: © Anchor2009

Oskarshamn, která má cca. 26.000 obyvatel, se nachází v län Kalmar Småland v krajině – konkrétně Kalmarsund ve Švédsku, který odděluje pevninu na jihozápadním pobřeží Švédska z ostrova Öland.Města, původně volal Döderhultsvik, byl objednán v roce 1856, ale měl zcela z roku 1646 měl status „Köping“.

Oskarshamn je hlavní mořský přístav, a tam jsou trajekty odtud do Visby na Gotlandu v průběhu celého roku. V létě tam jsou i trajektové linky do Byxelkrok na Öland a populární ostrov v severní části Blue Maiden Kalmarsund. Celý ostrov má status národního parku.

Jeden z nejpopulárnějších atrakcí je Muzeum rozlišovací treskulptøren „Döderhultarn“ (Axel Robert Petersson, 1868 – 1925) – Dödarhultarmuseet. Ve stejné budově se také Oskarshamn Sjöfartsmuseum. Kromě toho existuje mnoho turistů, kteří by se zastavit v Factory Outlet slavného Lily Stearinfabrik Holms, který má objasnit v Oskarshamnu od roku 1839. Procházky v malebném starém městě – oblasti „dokončených“ a „Fnyket“ – se také doporučuje.

Oskarshamn Flygplats je regionální letiště 12 km severně od centra – která má pravidelné lety do Stockholm (Arlanda).