Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Örnsköldsvik

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Örnsköldsvik zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Örnsköldsvik miniguide

Autopůjčovna Örnsköldsvik
Půjčovna Aut Örnsköldsvik

Örnsköldsvik je přístavní město s nádhernými ostrovy Botnického zálivu, konkrétně v Västernorrlands kraji. To má cca. 29.000 obyvatel, a se stal městem až v roce 1894.Nicméně, to je nalezen archeologický důkaz navrhne, že lidé zde žili již v době bronzové.

Örnsköldsvik je známý jako sportovní město – a Švédsko nejslavnější hokejový tým, MODO Hockey má svoji základnu zde. Oni hrají jejich domácí zápasy v nové Fjellräven Center, která se nachází v oblasti přístavu, který je také dějištěm velkých koncertů a dalších kulturních akcí.

Většina atrakcí Ornskoldsvik mají nějakou souvislost se sportem – především různé formy zimních sportů. Velké prostory domy kryté Skyttis sál, stejně jako hokej curling.Kromě venkovního vybavení včetně zde v podobě skvělé lyžování v zimě.   Jinak Skyttis arénu pro velké show Örnexpo, která se koná vždy na jaře, a kde řada slavných umělců provést.   Navíc, město má velké sjezdovky pro skoky na lyžích a alpské lyžování.

Regionálního letiště Flygplats Ornskoldsvik, který se nachází 25 km severně od semtrum – pravidelné cesty do Stockholmu (Arlanda) a Kiruna.