Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Örebro

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Örebro zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Örebro miniguide

Autopůjčovna Örebro
Půjčovna Aut Örebro

Örebro (cca 100.000 obyvatel) se nachází v krajině otravovat, asi v půli cesty mezi Stockholm a hranice s Norskem – řeka, která teče do Svartån Lake Hjälmaren.Město je správní centrum v Örebro län.

Örebro je staré město s kořeny sahající až do 1200s. To vyrostl kolem středověkého hradu na ostrově v Svartån. Hrad byl postaven kolem roku 1600 na zámek v renesančním stylu, který je dnes Örebro je především turistickou atrakcí.

Ostatní architektonické zajímavosti, St Nicolai kyrka (1200-/1300-tallet), Nicolai församlingshem (kde nejstarší části jsou z 1300s), Arbetshuset (1740s) a rezidenční čtvrti století Centralpalatset secese (1912-1913).

Örebro je také známý pro jeho mnoho velkých nákupních center – včetně Kompletní Assen, KRÄMARE, Träffpunkt a Oscar C, všechny se nacházejí v centru města – a Marie Berg Galleria cca. 9 km jižně od města.

Letiště Orebro letiště je cca. 12 km západně od centra města.