Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Halmstad

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Halmstad zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Halmstad miniguide

Autopůjčovna Halmstad
Půjčovna Aut Halmstad – Foto: © Henrik Reinholdson

Halmstad se nachází na západním pobřeží Švédska – ve Halland County ve Švédsku – a má 60.200 obyvatel (2008).Řeku Nissan, který má jeho výstup v Kattegatu, protéká městem. Halmstad je přístavní město s velkou cestovní ruch v letním období.

Halmstad je možná nejlépe známý pro jeho četné sochy a jeho dlouhé a krásné pláže, ale město také má mnoho pěkných starých polovina-roubených domů a okouzlující ulicích a náměstích – s kluby a obchody.

Některé populární turistické atrakce jsou v Länsmuseet Halmstad – včetně Výstava umění a archeologické poklady, Halmstad hrad z roku 1600 – medskulpturen „Råmärke“ ven (1995), St Nikolai Kyrka – původně od 1300s, socha „Žena Head“ od Pabla Picassa a Přírodní park s rozhlednou na Galgeberg.

Jinak, Halmstad několik golfových hřišť a vodní park a zábavní park pro celou rodinu. Navíc, město hostí několik festivalů a událostí.

Halmstad Letiště City Airport je jen 3 km od centra města a má denní lety z / do Stockholmu.