Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Boden

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Boden zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Boden miniguide

Autopůjčovna Boden
Půjčovna Aut Boden

Boden se nachází v kraji Norrbotten v severním Švédsku, a má přibližně 28.000 obyvatel.Město je významným železničním uzlem, a je také ve Švédsku je největší a nejdůležitější militærby.

Boden je obklopeno horami, kde je dobré příležitosti zimních sportů. Také Björknäs rekreační oblasti se nachází ve městě nabízí různé rekreační aktivity, jako venkovní bazén, zimní stadion, fotbalové hřiště a tenisové kurty.Město také má výborné možnosti pro golf, rybaření, jízda na koni a kanoistika, a ve středu najdete kina, divadla, obchody a nákupní centrum.

Jeden z největších turistických atrakcí v Boden, na severu bazén – kombinovaný vodní park, bazén a relaxační areál s tobogány a bazén aktivity pro celou rodinu.

Cca. 5 km západně od centra města, Boden Pevnost – Rödbergsfortet – což je také hlavní turistickou atrakcí. Rödbergsfortet je součástí většího areálu zámku (postaven v letech 1903 – 1908), a zde můžete získat prohlídky.

Ozbrojených sil muzeum v Boden je rovněž stojí za návštěvu, kde máte možnost nahlédnout do švédské obrany od konce roku 1800 až po současnost. Výstava funkce včetně uniformy a války vozidel.

Nejbližší letiště je letiště Lulea, který se nachází 42 km jihovýchodně od Boden.