Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ängelholm

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ängelholm zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ängelholm miniguide

Autopůjčovna Ängelholm
Půjčovna Aut Ängelholm – Foto: © Abelson

Ängelholm se nachází na západním pobřeží jižního Švédska a patří Skåne län.Město má 39.000 obyvatel (2009), a je nejvíce známé pro svou výrobu řemesel, keramiky a kůže. Řeka Ronne Oh teče přes město, a nejvyšší bod na Hålshult Hallandsåsen – který měří 206 m.

Ängelholm má krásnou přírodu s dlouhými plážemi a léto, město dostává mnoho turistů.

Jedním z hlavních atrakcí jsou Hembygdsparken – s několika muzeí a příjemným procházkám. Funkce zahrnují Školní muzeum, Technické muzeum, Lunterstugan z roku 1763 a kůže muzeum. Kromě toho můžete navštívit „zoo pro děti“ s králíky, slepice, koně a kozy.

Mezi další zajímavosti v Ängelholm Železniční muzeum a muzeum letectví. Jinak tam jsou pěších ulic v centru města, s obchody a kavárny / restaurace a umělecké galerie. Je také dobré rybolov na město, stejně jako příležitosti pro kanoistiku. Trochu mimo centrum je několik golfových hřišť.

Nejbližší letiště je Angelholm – Helsingborg Airport, který se nachází 7 km severně od centra města. Odtud jsou letů denně do Stockholmu.