Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Zrenjanin

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Zrenjanin zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Zrenjanin miniguide

Autopůjčovna Zrenjanin
Půjčovna Aut Zrenjanin

Zrenjanin se nachází v Srbsku severní provincii, Vojvodina – a má cca.80.000 obyvatel. Je to největší město v srbské části historické oblasti Banátu – který zahrnuje oblasti, v Rumunsku a Maďarsku. Řeka protéká Begej Zrenjanin, slavný pro jeho mnoho krásných mostů.

Firmy v Zrenjanin nedávno zažívá rychlý rozvoj – v roce 2007 a město bylo ocenění „Future Cities“ národní, srbské poroty. Následující rok, Světová banka Zrenjanin hodnocené jako první obchodní město v Srbsku.

Mezi zajímavosti města, jsou tyto uvedeny: Národní divadlo Tosa Jovanovič (postaven v roce 1839), stará radnice z 1820 (přestavěn v roce 1888), Zenranjins History Museum (který také obsahuje značné historický archiv) a krásný město Gradska basta. Několik z nejkrásnějších budov ve městě jsou soustředěny kolem hlavního náměstí Trg Slobode („náměstí Svobody“).

O pár kilometrů jihovýchodně od Zrenjanin je půvabné vesnici Ecka, kde je populární rybí farmy. Nedaleko se také přírodní rezervace Stari Begej.

Zrenjanin Letiště Letiště se nachází 7 km jihovýchodně od centra města – poblíž Ecka.