Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Wels

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Wels zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Wels miniguide

Wels
Půjčovna Aut Wels

Wels je krásné město, které má umístění v severozápadním Rakousku. Wels patří mezi země Horní Rakousko a v roce 2008 populace byla měřena být asi 58   000 Kč.Ve městě je 25 km jihozápadně od třetího největšího Rakouska je město Linec. Wels se nachází v určité vzdálenosti od hranic s Německem na západě a severozápadě, a to je asi ve stejné vzdálenosti od Welsu do Česká republika, která hraničí s Rakouskem na severu.

Wels je skvělé město navštívit, a to jak z důvodu muzeí a zoologické zahrady, ale také protože oblast byla městem již v dobách římských. Wels dostal Rímn městská práva kolem roku 120 pod názvem Ovilava, a v té době byl počet obyvatel 18   000 Kč.Město ztratilo význam po pádu Říma, ale vstoupil do příběhu znovu ve středověku.Tentokrát bylo město obchodním centrem a se stal městem Wels roku 1222

Tam je malé letiště ve Welsu, ale je to jen pro civilní letadla. Pro cestující mohou cestovat do Lince.