Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Štýrský Hradec

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Štýrský Hradec zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Štýrský Hradec miniguide

Štýrský Hradec
Půjčovna Aut Štýrský Hradec

Štýrský Hradec je Rakousko je druhé největší město s 250.000 obyvateli (2009) a je stát hlavním městem Štýrska.Štýrský Hradec se nachází jihovýchodně od Rakouska, proti hranice Maďarska a Slovinska. To je staré město, které bylo uvedeno v pramenech v roce 1115, ale odhaduje se, že město je starší. Město leží na obou březích řeky Mur.

Protože jeho dlouhé historie, mnoho starých budov na návštěvě ve Štýrském Hradci. Ve městě je soustředěný kolem hory útes Schlossberg, a na vrcholu toho všeho je zřícenina hradu a krásnou věž s hodinami z roku 1500, který je obklopen kvetoucí zeleň. Existuje mnoho středověkých kostelů, které jsou zachovány ve městě, včetně gotické katedrály od 1400s. Centrum a staré město Štýrský Hradec v roce 1999 byla uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO.

9 km za městem je Štýrský Hradec letiště má dva terminály a okolí hotelů. Letiště nabízí jak mezinárodní lety a vnitrostátní lety.