Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Innsbruck

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Innsbruck zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Innsbruck miniguide

Innsbruck
Půjčovna Aut Innsbruck

Innsbruck je největší město a kapitál státu Tirol. Populace byla měřena při 118   000 v roce 2007 a Innsbrucku se nachází 575 m nad mořem.Město se nachází v západním Rakousku, přímo v vyčnívající pásu, aby hranice Německa na sever a Itálie na jihu.Název pochází z města se nachází v blízkosti řeky Inn.

Turisté se hrnou do Innsbrucku v létě iv zimě, ačkoli město je nejlépe známý pro bytí zimní středisko. Zimní olympijské hry se zde konaly v roce 1964 a 1976, a tam jsou možnosti pro různé zimní aktivity. Město nabízí historické čtvrti a staré budovy, včetně Furstenburg od 1400s. Budova je více obyčejně známý jako Dachl protože slavného balkon s výhledem na zlatou střechou.

Letiště Innsbruck Letiště se nachází 5 km západně od města a je největší letiště v Tyrolsku. V letecké dopravě v zimě a v roce 2008 registrováno 969 474 cestujícíchletiště Innsbruck.