Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rzeszow

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rzeszow zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rzeszow miniguide

Autopůjčovna Rzeszow
Půjčovna Aut Rzeszow

Rzeszow je město zcela v jihovýchodní Polsko, 150 km východně od Krakova. 159.000 obyvatel (2004) žije v Rzeszow u řeky Wislok.

Rzeszow se nachází podél staré obchodní cesty. Město se stalo městem v roce 1354 Jednou z atrakcí je Lubomirski palác, sídlo šlechtického rodu Lubomirski přes několik století. Dnes, tam jsou soudy zde. Ve starém městě je dvě synagogy, malé od 1700s a 1800s od velké, že byla obnovena po 2 Druhá světová válka. Z trhu, který můžete jít do tunelu pod úrovní ulice, což je z období kolem roku 1700. Tras Podziemna jak se tomu říká, je dlouhá několik kilometrů, spojující několik sklepů. Podnebí je mírné v Rzeszow, s horkými léty a chladnými zimami-obtěžkaný sněhem. Průměrná teplota je 18-19 stupňů v létě, a -2 až 0 v zimě.

Rzeszow má letiště, Rzeszow-Jasionka, zatímco největší letiště, která se nachází osm kilometrů od centra města.