Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lublin

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lublin zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lublin miniguide

Autopůjčovna Lublin
Půjčovna Aut Lublin

Lublin se nachází 160 km jihovýchodně od Varšavy, a je devátou největší město.Město má 357.000 obyvatel a je hlavním městem provincie se stejným názvem.

Lublin je starobylé centrum obchodu a byl důležitým východiskem pro polské expanze na východ v 1100s. Lublin byl objednán v 1317, a mnoho národních den zasedání zde. V roce 1569, odbor mezi místem, kde skutečné Polsko a Litva byla podepsána.Hrad v Lublinu od 1200 je situován na staré město na kopci. Zde byla královská kaple s malbami z byzantského období. Lublin byl centrem judaismu, a v muzeu Majdanek, turisté mohou dozvědět více o koncentračním táboře se stejným názvem.Město má mnoho kin a divadel, stejně jako umělecké galerie, Lublin je také festival: od rocku, divadlo, klasická hudba, Mezinárodní festival dokumentárních filmů v středověké slavnosti.

Lublin Radwiec Letiště se nachází čtyři míle mimo, zatímco Varšava Chopin Airport Federico uklidňuje 151 km od Lublinu.