Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bydhošt

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bydhošt zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bydhošt miniguide

Autopůjčovna Bydhošt
Půjčovna Aut Bydhošt

Bydhošt se nachází jižně od Gdaňsku a na sever od Varšavy. Město je v Polsku osmé největší město s 374.000 obyvateli. Bydhošt je deset kilometrů západně od řeky Wisla. Odtud kanál Noteć a Oder. Město je důležitým železničním uzlem a říční přístav spojuje průmyslové přístavy Horního Slezska s baltských přístavů.

Bydhošt byl připojen Prusko v roce 1772, kdy Polsko bylo rozděleno.V roce 1807 město dostalo se pod velkovévodství Varšavy, a od 1815 znovu dostal se pod pruskou vládou.Po 1871 Bydhošt se stal částí německé říše, ale dostal se pod polské pravidlo po první světové válce. Mezi atrakce města jsou jeho tresidete, Fara církve od roku 1500 v gotickém stylu, který je také nejstarší. Kostel má slavný obraz. Sýpka Mynska, přímo ve městě byly bývalé průmyslové centrum, to je nyní více červených cihlových budov a zeleně.

Bydhošt Ignacy Paderewski ledna letiště se nachází šest mil od centra města.