Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Penang

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Penang zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Penang miniguide

Autopůjčovna Penang
Půjčovna Aut Penang

Penang je ostrov se nachází na západním pobřeží poloostrova Malacca, severozápadní Malajsie. Hlavní město ostrova je George Town. V obci je 200.000 obyvatel, zatímco na ostrově je celkem 1,2 milionu obyvatel. Penang je významný přístav a železniční spojení do hlavního města a Thajska. Jeden z světa je nejdelší mosty, Penang Bridge, rozpětí 8.4 km, spojující ostrov s pevninou.

Penang je možná nejlépe známý pro jeho kari pokrmů a krásné pláže. Penang je Malajsie matparadis oblasti, a to název ostrova pochází od něčeho jedlých jen matice.Mezi speciality patří ostrovní pokrmy jako Penang Laksa a Nasi Kander. Penang je jedním z největších buddhistických chrámů v jihovýchodní Asii, Kek Lok Si Temple, s věžemi deset tisíc Buddha. Návštěvníci si mohou vzít minifunicular přijít až na Penang Hill, kde je panoramatický výhled na Penang Bridge a Georgetown. Penang také atrakcí, jako je botanická zahrada, a festival dračích lodí

Penang Bayan Lepas Mezinárodní letiště se nachází 24 mil od George Town na jihovýchodním pobřeží ostrova.