Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Langkawi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Langkawi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Langkawi miniguide

Autopůjčovna Langkawi
Půjčovna Aut Langkawi

Langkawi je souostroví skládající se z 99 ostrovů v Andamanském moři. Oni se nachází 30 km z malajské pevniny, nedaleko Thajska. Největší ostrov Pulau Langkawi je s počtem obyvatel kolem 100.000 obyvatel. Jediným dalším obydleným ostrovem je Pulau Tuba.

Langkawi pláže jsou jedny z nejkrásnějších pláží Malajsie a hotely. Zde je Telaga Tujuh vodopády s několika bazény. Chcete-li se sem dostal, musí návštěvníci chodit až 300 kroků. Langkawi je atrakcí, jako umělecké galerie, orientální vesnice, ruční čtení a boxerský zápas mezi krokodýly a lidmi. Pantai Cenang pláž je nejpopulárnější.Návštěvníci se mohou také draka, hrát golf nebo se lanovkou na kopec.

Langkawi letiště se nachází v Padang Matsirat, na severní části ostrova.