Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Skopje

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Skopje zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Skopje miniguide

Autopůjčovna Skopje
Půjčovna Aut Skopje

Skopje je hlavním městem republiky Makedonie a nachází se v regionu Povardarie.Město leží na obou březích řeky Vardar, a má 470.000 obyvatel (2003).

Město bylo založeno illyrne a podmanil si Římany ve čtvrtém století, byla také pod srbskou vládu, a patřil k Osmanské říši. V roce 1963 město bylo hit zemětřesením, které zasáhlo většinu z města. Kurshumli je jedním ze tří hotelů, které zůstávají od středověku.

Na nejvyšší výška Kale Skopje-pevnost, postavený byzantským císařem Justinian v 1000 je. Zde je krásný výhled na město. Město má několik kostelů a mešit. Sultan Murat mešita je největší Balkánu. Bit Pazaar je největší trh s potravinami ve Skopje. Město udržuje Skopje letní festival každý rok, a Skopje Jazz Festival v říjnu.

Letiště, Skopje Aleksandar Makedonski mezinárodní, pojmenoval Alexandr Veliký, se nachází 20 mil od města.