Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Skopje Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Skopje Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Skopje Letiště miniguide

Autopůjčovna Skopje Letiště
Půjčovna Aut Skopje Letiště

Skopje Airport (SKP), také známý jako Skopje „Alexandr Veliký“ Letiště se nachází 17 km jižně od Skopje. Není tam žádná veřejná doprava jezdí mezi Skopje a na letiště.Autopůjčovna společnosti, které nabízejí své služby na letišti je Europcar, Sixt, Hertz, Avis, National / Alamo, internetové brány, a Sharr Express.  V roce 2008 652.815 cestujících navštívil letiště. Z letiště Skopje, cesta do 16 různých destinací po celé Evropě. Dříve, hlavní letiště pro MAT makedonské Airlines, která nyní nedlangt. Předpokládá se, že na letišti bude modernizována a rozšířena.

Skopje Airport je restaurace a bar a duty-free shopu. Ostatní zařízení patří VIP salonek, business lounge a pošta. Je plánováno vybudování luxusního hotelu na letišti.