Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ohrid

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ohrid zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ohrid miniguide

Autopůjčovna Ohrid
Půjčovna Aut Ohrid

Ohrid je umístěn v jihozápadní Makedonii břehů jezera Ohrid.Jezero je druhým největším Balkánu. Ohrid je v blízkosti hranic s Albánií, a je 695 m nad mořem, mezi 2800 metrů vysokou horu.

Ohrid je známý pro své starobylé kostely a kláštery, a je náboženské centrum. Kostel Sv. Sofie z 1100s je čtvrtý bazilika na stejném místě. Již dříve sloužil jako mešita, a svět je největší sbírka freska od 1100s. St Bogorodica Perivlepta kostel z 1300s má také fresky. Město Ohrid je UNESCO světové dědictví Seznam kulturního a přírodního dědictví. Podle archeologických nálezů, Ohrid je jedním z nejstarších sídel v Evropě. Jezero je tři milióny let. Cyrilská abeceda pochází z oblasti, a Evropa je první univerzita byla tady. Poutníci sem přicházejí na návštěvu sv Clements hrob. V červenci každého roku schází světovou elitou v plavání zde.   Ohrid letní festival organizuje a divadelní festival v přelomu července a srpna.

Mezinárodní letiště Ohrid, St apoštola Pavla je asi. sedm kilometrů od centra města.