Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Debrecen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Debrecen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Debrecen miniguide

Autopůjčovna Debrecen
Půjčovna Aut Debrecen

Debrecín je v Maďarsku druhé největší město s 206.000 obyvateli (2009), a je hlavní město v kraji Hajdú-Bihar.Město se nachází ve východní části země, na maďarské roviny – asi 35 km od hranic s Rumunskem.

Debrecen je východní regionu centrum pro finance, obchod, vědy a kultury. Města univerzita – založený 1912 – je jedním z nejslavnějších v Maďarsku. Univerzity je hlavní budova má krásnou architekturu a nachází se v krásném parku s fontánou a sochami.

Další slavná budova v Debrecínu město je hlavní kostel se dvěma věžemi charakteristické.Kostel byl postaven na počátku století av1800-klasický styl.

Ostatní památky města patří Deri muzeum – dějiny kultury sbírkového fondu muzea. Csokonai divadlo od roku 1865, MODEM – moderní a prostorné galerie, Sainte Anne je římskokatolická katedrála z 1700s a Aquaticum Spa (s vodní park).

Město je mezinárodní letiště – Debrecen Airport – 5 km jihozápadně od centra města.