Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Riga Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Riga Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Riga Letiště miniguide

Autopůjčovna Riga Letiště
Půjčovna Aut Riga Letiště

Riga International Airport (RIX) je 10 km západně od Rigy. Jedná se o největší letiště v pobaltských státech. Je zde dobré autobusové spojení mezi letištěm a Rize.Biluteleiefirmaene přítomných na letišti je Sixt, Hertz, Europcar, Avis, AddCar, Auto5 a Transporent.

4.066.793 cestující navštívit letiště v roce 2009. Z Riga mohou cestovat přímo do více než 60 destinací ve 30 zemích světa. To má tři terminály a byl přes několik projektů rekonstrukce v minulosti, byl poslední terminál se otevřel v roce 2006. Liga letiště je hlavní rozbočovač pro airBaltic, což je společnost, která létá do většiny destinací.  Mezinárodní letiště v Rize má dobrou nákupní nabídky a duty-free obchody, móda, doplňky, a obchod se suvenýry a speciality z Lotyšska. Tam je také několik kaváren, barů a restaurací na letišti. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, kaple, banky, konferenční centrum a pošta. Jeden z nejbližších hotelů Best Western Hotel Mara se nachází asi 1,5 km od letiště.