Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Protaras

Pokud plánujete svou příští dovolenou v krásném městě Protaras a hledáte autpůjčovnu, můžete jakékoliv obavy hodit za hlavu. Na letišti nebo v jeho blízkosti najdete celou řadu autopůjčoven. Případně můžete dokonce využít kteroukoliv z dostupných webových stránek nabízejících tyto služby.

Průvodce po městě Protaras

Autopůjčovna Protaras
Půjčovna Aut Protaras

Protaras je převážně turistické letovisko v oblasti Paralimni na Kypru. Před jeho vznikem zabíralo tento region staré město zvané Leukolia, kde fungoval malý bezpečný přístav pro krále Démétriose I. Poliorkétése, který hledal útočiště během války v roce 306 př.nl. Město Protaras je také známé jako „země větrných mlýnů“ a udržuje své kvality z minulosti a historii města.

Město nabízí písečné pláže a nebesky modré vody, přičemž nejoblíbenější místo je známé pod názvem Fig Tree Bay. Kromě toho je Protaras jedním z nejčastějších potápěčských cílů a nabízí jedna z nejlepších míst pro potápění na Kypru. Ve městě žije více než 20 000 obyvatel a oficiálním jazykem je moderní řečtina, ale někteří původní obyvatelé mluví kyperským dialektem. Lidé ve městě jsou také velmi přátelští a vstřícní.

Pokud jde o podnebí, Protaras nabízí jedny z nejlepších klimatických podmínek na Kypru. Nejnižší teploty dosahují 7 °C a nejvyšší 33 °C. Od začátku prosince do poloviny března jsou teploty ve městě nízké. Pokud si chcete užít písečné pláže, doporučujeme vyrazit od začátku června do konce září. Důvodem je, že teplota kolem tohoto období je ideální pro různé druhy outdoorových aktivit, jako je potápění či plavání.

Protaras má lví podíl na historických událostech a při návštěvě města objevíte různá historická místa, která můžete navštívit. Najdete zde také stavby, díky nimž bude váš pobyt nezapomenutelný. V tomto městě najdete mnoho míst k návštěvě, od krásných pláží po kapli, Blue Hole, Malama Bay a Decosta Bay. Také můžete navštívit potápěčskou oblast v Protarasu, zvanou Cyclops bay, kde můžete trénovat komerční i technické potápění.

Objevujte se svým pronajatým vozem

V Protarasu se nachází různá zajímavá místa, která můžete navštívit svým půjčeným autem. Jedním z těchto míst je Sunrise Beach, která je považována za jednu z nejkrásnějších pláží ve městě a je dobrým cílem pro různé druhy zábavných aktivit. Od letiště je pláž vzdálena přibližně 69 km a půjčeným autem se tam dostanete asi za 1 hodinu a 12 minut. Vzdálenost a čas se samozřejmě budou lišit v závislosti na tom, odkud pojedete.

Dalším zajímavým místem k návštěvě v Protarasu je zátoka Sirena, kde můžete předvést své potápěčské dovednosti. Je považována za jedno z nejnavštěvovanějších a nejběžnějších potápěčských míst ve městě. Takže pokud hledáte místo, kde se můžete také setkat s lidmi, tento záliv je pro tento účel vhodný. Půjčeným autem se do zátoky Sunrise Beach dostanete přibližně za 10 minut, neboť odhadovaná vzdálenost činí 5,3 km.

Protaras nabízí také zajímavý noční život. Můžete navštívit některý z mnoha barů a restaurací dostupných ve městě. Jeden z nejoblíbenějších barů nese název Rockafellas. Podle odhadu se ndo podniku ze Sunrise Beach dosatnete svým pronajatým vozidlem za 3 minuty a vzdálenost cesty činí 500 metrů.

Letiště

V Protarasu bohužel nejsou žádná letiště. Nejbližší je mezinárodní letiště Ercan nacházející se v Nicosii a je vzdálené přibližně 55 km od města. Letiště nabízí spojení s mnoha místními i mezinárodními cíli. Nejpopulárnějšími destinacemi navštěvovanými z letiště jsou Adana, Istanbul či Ankara.

Další letiště, která se nacházejí v blízkosti Protarasu, jsou mezinárodní letiště Larnaca, mezinárodní letiště Paphos nebo mezinárodní letiště Bejrút-Rafić Hariri. Na letišti překvapivě najdete několik autopůjčoven, případně si můžete vybrat z některé v blízkém okolí. V nabídce jsou například společnosti Europcar, Sixt nebo Budget.

Doporučujeme, abyste si před výběrem autopůjčovny přečetli smluvní podmínky a získali základní představu o tom, co dělat a nedělat. Kromě toho se doporučejeme zeptat na různá témata, která považujete za matoucí.

Doprava

Jednou z dobrých věcí na Protarasu je, že zdejší silnice jsou v dobrém stavu. Takže pokud pojedete ve městě a nepřekročíte rychlostní limit, nebudete mít žádný problém. Nastavený rychlostní limit pro dálnice a rychlostní silnice činí 100 km/h, v zastavěných oblastech 50 km/h a na ostatních silnicích 80 km/h.

Ve městě využít různé možnosti parkování, a to od parkovišť po garáže a parkovací služby v různých hotelech. Pokud budete chtít zaparkovat se svým pronajatým autem, narazíte také na parkovací domy na různých místech.