Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ayia Napa

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ayia Napa zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ayia Napa miniguide

Autopůjčovna Ayia Napa
Půjčovna Aut Ayia Napa

Ayia Napa se nachází na jihovýchodním pobřeží Kypru. Město se nachází v okrese kyperské Famagusty. 2700 obyvatel žije v Ayia Napa.

Ayia Napa je známý jako největší střediska Kypru, a je zvláště známý pro jeho pestrý noční život v létě. Před 1974, Ayia Napa, malá rybářská vesnice s několika stovkami obyvatel. Tam je hodně o tom, že město, které je postaveno kolem benátského kláštera, také existovaly v dobách římských. Zde jsou pozůstatky akvaduktu. Hlavní ulice je Makarios III Avenue vede přes město do přístavu. Zde jsou nejvíce restauracím a obchody.Ve středu náměstí, Seferis náměstí, s rybářským přístavem v centru Ayia Napa je. Zde je několik taveren. Návštěvníci se mohou jít do písečné pláže Nissi Beach, Makronisos Grecian Bay Beach.

Larnaca mezinárodní letiště se nachází 36 mil od centra Ayia Napa.