Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Douala

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Douala zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Douala miniguide

Autopůjčovna Douala
Půjčovna Aut Douala

Douala je hlavní město provincie Littoral, který se nachází úplně na západ od Kamerunu. Douala je největší město s populací přibližně 2,000,000 (2005). Město má krásnou polohu na pobřeží Kamerunu a nachází se při ústí řeky Wuori, která proběhne městem a ven do Guinejského zálivu. Tady je země je nejdůležitější a největší přístav na vyvážené komodity jako je káva, kakao a ovoce. Douala byla pod německou a francouzskou vládou až do roku 1946.

Jednou z atrakcí města je most Bonaberi cca. 1800 m a spojuje čtvrti na obou stranách Wuori. Tam je několik muzeí se nachází ve městě, včetně Musee de Douala, což je historické muzeum s volným vstupem. Máte-li zájem o umění by mělo navštívit Kamerun Art Museum. Limbe Botanická zahrada je tropické zahradě s laboratořemi, knihovna a muzeum.

Douala letiště je nejrušnější letiště v zemi a nachází se asi 10 km mimo město.