Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kamerun

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kamerun zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kamerun miniguide

Autopůjčovna Kamerun
Půjčovna Aut Kamerun

Kamerun se nachází na západním pobřeží Afriky u Guinejského zálivu v Atlantiku, a má 18,8 milionu obyvatel (2009). To je ohraničené Nigérie, Čadu, Středoafrické republiky, Rovníkové Guiney, Gabonu a Kongu.

Kamerun je multikulturní země s více než 200 etnických a jazykových skupin. Země je oficiální jazyky jsou francouzština a angličtina. Země je známá pro své tradiční hudbu a tanec.

Kamerun má různorodou krajinou pláže, pouště, hory, deštné pralesy a savany. V zemi je také několik řek – kde Sanaga je nejdelší. Nejvyšší hora je Kamerunfjellet jihozápadní, který měří 4095 m. Země má tropické klima, s obecně nad 25 stupňů Celsia po celý rok –   a často s vysokou vlhkostí.Změna období mezi deštivá a suchá období.

Základní kapitál Kamerunu Yaounde jednotek, a je země je druhým největším městem – s 1,5 milionu obyvatel.Yaounde se nachází v jižní interiéru – cca. 200 km východně od přístavního města Douala (2 mil. obyvatel), největší město země.Yaounde má několik zajímavých muzeí a zajímavých trzích. Město je mezinárodní letiště – Yaoundé Nsimalen mezinárodní letiště – se nachází jižně od centra města.

Jiná hlavní města v Kamerunu Garoua, Kousséri a Bamenda.

Přímořského letoviska Kribi je země je nejoblíbenější turistickou destinací – s nádhernými písečnými plážemi. Kribi se nachází na západním pobřeží, 80 km jižně od Douala.

Země je hlavní letiště je mezinárodní letiště Douala, který se nachází 6 km mimo město.

Pronájem automobilu v Kamerunu je možná nejlepší způsob, jak poznat zemi. Máme širokou nabídku vozidel vhodných pro jízdu v Kamerunu, včetně 4-hjulstrekkere.

Autopůjčovna – destinace