Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sicílie Palermo Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sicílie Palermo Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sicílie Palermo Letiště miniguide

Autopůjčovna Sicílie Palermo Letiště
Půjčovna Aut Sicílie Palermo Letiště

Letiště Palermo (PMO), také známý jako Falcone-Borsellino letiště a letiště Punta Raisi se nachází 35 km severozápadně od Palerma. Křestní jméno se odkazuje na jména dvou anti-mafie soudců, kteří byli zabiti v roce 1992 a na letišti byl pojmenoval. To běží jak autobusy a vlaky mezi Palermem a letiště. Existuje několik bilutleiefimra v příletové hale, včetně Europcar, Avis, Hertz a Auto Evropě 4.446.142 cestujících navštívil Palermo Letiště v roce 2008. Na letiště je podáváno 13 různých leteckých společností, mnohé z nich jsou nízkonákladové letecké společnosti.    Palermo Letiště má omezený výběr cla, několik obchodů, kaváren a barů. Ostatní zařízení patří banka, pošta, ordinace, lékárna, kaple a možnost péče o dítě. Nejsou žádné hotely na letišti.