Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rimini

Rimini, které je známé jedněmi z nejkrásnějších pláží v Itálii i celé Evropě, se nachází na východním pobřeží Itálie. Toto město je mezi cestovateli oblíbeno a získalo pověst centra nočního života i cestovního ruchu v zemi. Upřímně řečeno, k prohlídce všech koutů tohoto krásného města se neobejdete bez pronajatého vozidla. Přečtěte si tento podrobný průvodce a dozvíte se více o zajímavostech, které vám může zprostředkovat vozidlo z autopůjčovny.

Průvodce po Rimini

Autopůjčovna Rimini
Půjčovna Aut Rimini

Rimini, nacházející se v severní Itálii těsně nad San Marinem, je charismatická oblast s asi 145 000 obyvateli. Kromě toho, že je hlavním městem provincie Rimini, je město také místem s nejlepšími historickými památkami, které stojí za to navštívit. Římané založili ve městě kolonii ve třetím století před naším letopočtem, ale ještě dříve se na místě usadili Řekové. Základ dnešního města vybudovali Římané a většina budov, které postavili, dodnes stojí.

Rimini které je součástí italské provincie Emilia-Romagna, leží mezi Apeninským pohořím a řekou Po. Vzhledem k tomu, že se nachází v pobřežní oblasti, je tato oblast živá a po celý rok se těší nádhernému počasí. Rimini nabízí neuvěřitelné výhledy, protože leží mezi mořem a horami. Tato oblast má vše, od nádherných letovisek a pláží, neuvěřitelné krajiny a úžasných sousedních měst, jako jsou Riccione, Cattolica, Cervia a Cesena.

Rimini je známé díky mělkým a klidným vodám, vhodným pro poklidné a odpočinkové koupání. Nabízí také nádhernou noční scénu díky široké škále živých barů a plážových klubů. Město je poseto fascinující starobylou architekturou včetně rekonstruovaného františkánského kostela z 15. století, proto je také rájem milovníků kultury. Díky tomu se ve městě setkáte s různými typy turistů, od milovníků historie až po vymetače večírků.

Mnoho z nejpozoruhodnějších starobylých budov v Itálii bylo postaveno v Rimini. V roce 27 př.n.l byl senátem věnován císaři Augustovi triumfální oblouk. Augustův oblouk je opravdu nejstarší dochovaný římský oblouk na světě. V regionu Rimini se navíc odehrály některé z nejpamátnějších událostí v celé historii Itálie. Během obléhání země okolo roku 538 sloužilo Rimini jako nejdynamičtější taktický bod. V tomto období byzantská armáda přemohla Góty, aby převzala kontrolu nad regionem.

Objevujte se svým pronajatým vozem

Pokud tedy plánujete krátký výlet nebo fantastickou dovolenou, vydejte se do Rimini. Tento region nabízí pozoruhodná místa, která byste měli vidět a díky nimž se určitě zamilujete do Itálie i její kultury. Nejprve musíte navštívit pláže, protože právě jimi je tato oblast známá. Vyrazte do Lungomare Augusto a Marina Centro, kde najdete pláže nabízející nejlepší noční život. Marina Centro se nachází 0,9 km, zatímco Lungomare Augusto je od Rimini vzdálena 2,2 km.

Rimini je také místem plným neuvěřitelných římských památek. Nejvýraznější je Augustův oblouk, který byl postaven v roce 27 př.n.l a nachází se jen 1,8 km daleko. K dalším působivým památkám patří amfiteátr z 2. století a Tibérův most, který byl dokončen v roce 21 n. l. nad řekou Marrechia, aby spojil Borgo San Giuliano s centrem města. Můžete také navštívit Městské muzeum, které se nachází v ulici Via Luigi Tonini, 0,9 km od Rimini, a obsahuje uměleckou galerii spolu s archeologickými nálezy.

Protože patří Rimini mezi přední turistické cíle, je město plné obchodů. Velkolepé nákupní centrum Le Befane, které bylo otevřeno teprve nedávno, je jedním z preferovaných nákupních míst. Centrum se nachází 5,2 km od města. Nicméně Corso d´Augusto a Marina Centro jsou podobně dobré, zejména pokud jde o luxusní módu. Mezi místní řemesla patří potisk tkanin a keramika.

Letiště

Rimini obsluhuje mezinárodní letiště Federico Fellini, také známé jako Rimini Airport (RMI), ležící asi 8 km od města. Jedná se o středně velké letiště, které slouží primárně pro pobřežní oblast Rimini, Romagna a Emilia-Romagna. Letiště nabízí přímé lety do devatenácti destinací v deseti zemích.

V současné době je z letiště provozován jeden vnitrostátní let. Z a do Rimini nyní létá deset aerolinek, které vás mohou přepravit do oblíbených destinací, jako jsou Moskva, Londýn, Lucemburk a Varšava. Letiště je dobře vybaveno nejmodernějšími zařízeními, jako je parkoviště, kavárna, restaurace, informační pult, úschovna zavazadel, balení zavazadel, stánky s předplaceným taxi, zdravotnická zařízení a obchody se suvenýry.

Pokud plánujete letět do Rimini, bude pro vás nejlepší volbou mezinárodní letiště Federico Fellini. Přesto se můžete rozhodnout použít letiště Falconara vzdálené 75 km nebo letiště San Egidio vzdálené 64 km. Z těchto letišť pak můžete použít taxíky nebo autobusy do Rimini.

Doprava

Rimini má jedny z nejlepších silnic v Itálii. Rychlostní limit se na různých silnicích liší. Například při jízdě ve městech musíte udržovat maximální rychlost 50 km/h . V závislosti na silnici, po které jedete, se rychlostní limit může lišit od 130 přes 110 až po 90 km/h. Dávejte tedy pozor na značky omezení rychlosti, abyste měli přehled o maximální povolené rychlosti.

Rimini nabízí několik parkovišť, která jsou spravována a udržována institucí Agenzia Mobilita. Většina z těchto parkovacích míst je vybavena inteligentními parkovacími hodinami. Někteří pracovníci kontrolují parkovací místa, zatímco jiní na základě své polohy požadují po řidičích, aby jim ukázali získaný průkaz nebo povolení. Proto můžete využít parkoviště nacházející se na Piazza Valturio, Piazza Ferrari nebo Piazza Malatesta.