Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Reggio Calabria

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Reggio Calabria zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Reggio Calabria miniguide

Autopůjčovna Reggio Calabria
Půjčovna Aut Reggio Calabria

Reggio Calabria je hlavní město provincie Reggio Calabria, které leží jižně od Itálie, severně od Sicílie.185.000 obyvatel žije ve městě, které je blízko Gambariho lyžařská destinace. K dispozici je trajektem z města Reggio Calabria na Sicílii.

Reggio Calabria byl bývalý kapitál region ležící na východ od Messinskou úžinu, a byla řecká kolonie dříve, než město přišlo v římských rukou v 270 př. nlKr. Arabové dobyli město v roce 918, a roku 1060 přišel Normani. V Reggio Calabria je pozůstatky řecké a římské hradby, koupelny, a muzeum má velký oldtidssamling. Katedrála Reggio Calabria Calabria je největší. Hrobu sv Gaetano je v brýlích   Gaetano Catanoso kostel a být magnetem pro zázraky.Hradu Aragonese, který byl postaven před 540 je umělecké sbírky, a Villa Zerbi je na jih od místa výstavy Itálie na Bienále v Benátkách. Oděvy návrhář Donatella Versace pochází z Reggio Calabria.

Aeroporto dello Stetto je také známý jako Reggio Calabria Aeroporto se nachází pět kilometrů od centra města.