Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Parma

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Parma zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Parma miniguide

Autopůjčovna Parma
Půjčovna Aut Parma

Parma se nachází v severní Itálii a je hlavním městem provincie Parma s počtem obyvatel nad 180 000 (2009). Parma patří do regionu Emilia-Rímgna a je to asi. 125 km na módní mekka Milan severozápadně od Parma. Ve městě se nachází asi uprostřed mezi východním a západním pobřeží, v blízkosti místa, kde země zužuje a běží do Středozemního moře a na Jadranu. Parma je výrobce známého parmazánem a parmskou šunkou.

Parma byl založen v roce 183 př.nl Kr, a protože je to velmi staré město, tam je mnoho historických památek. Města katedrála byla postavena v 1000, zatímco univerzita byla založena v roce 1064 Slavné katedrály křtitelnice přibyla v 1200s, a gotický kostel San Fransesco del Prato, který byl také postaven v 1200s, byl dlouho ve městě vězení. Vévodský palác pochází z roku 1500 a domů, mimo jiné Akademie výtvarných umění a archeologické muzeum.

Parma letiště se nachází cca 3 m mimo město a je mezinárodní letiště s lety do Londýna.